Navaļnijs paziņo par badastreika pārtraukšanu

5 komentāri
Navaļnijs paziņo par badastreika pārtraukšanu
REUTERS/SCANPIX

Ieslodzījumā esošais Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs piektdien paziņojis, ka pārtrauc jau trīs nedēļas ilgušo badastreiku.

“Ņemot vērā progresu un visus apstākļus, esmu sācis iziet no sava badastreika,” ierakstā vietnē “Instagram” paziņojis Navaļnijs. “Saskaņā ar noteikumiem tas aizņems tās pašas 24 dienas, un stāsta, ka tas esot pat smagāk. Tāpēc novēliet veiksmi.”

Kā ziņots, Navaļnijs badastreiku pieteica 31.martā, pieprasot ieslodzījuma vietai nodrošināt viņam pienācīgu medicīnisko aprūpi.

Politiķis arī pateicies saviem atbalstītājiem, norādot, ka pateicoties tiem, viņu jau tagad divreiz izmeklējuši civilie ārsti, viņam tiek veiktas pārbaudes un analīzes, ar kuru rezultātiem ieslodzītais tiek iepazīstināts.

Opozicionārs piebildis, ka par vēl vienu argumentu badastreika pārtraukšanai bijis apstāklis, ka badastreiku pieteikuši arī citi cilvēki, solidarizējoties ar ieslodzījumā esošo Navaļniju.

Politiķis tomēr piebildis, ka prasību ļaut viņam tikties ar savu ārstu, kam viņš uzticas, neatsauc, jo viņš turpina zaudēt roku un kāju jutīgumu.

Lasi vēl:

5 komentāri