NATO vienisprātis: Krievija pārkāpusi kodolbruņojuma līgumu

Starptautiskajā politikā no jauna uzvirmojis jautājums par tuvās un vidējās darbības rādiusa raķešu aizlieguma līgumu. NATO ārlietu ministri pieņēmuši paziņojumu, kurā pauž vienprātību ar ASV un secina, ka Krievija vairākkārt attīstījusi un testējusi aizliegtās raķetes, tādējādi pārkāpjot ne tikai minēto līgumu, bet arī apdraudot Eiroatlantisko drošību.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Vladimirs Sergijenkovs

  Vladimirs Sergijenkovs

  VIRI JUSU TAISNIBA UZS VISI 100% sii valsts ir zudusi... te visu janolidzina lidz pamatiem un tad jacel jauna
 • Maris Ody

  Maris Ody

  Malachi ! Ta ari vajag.
  Ko ta stulba Eiropas Savieniba var ?? Tikai sirijas merkakus un musulmanus uzturet eiropa !
 • Gs

  Gs

  Putina šizofrēnisko murgu atbalstītāji vai nu paši ir šizofrēniķi, vai par tādiem pataisīti, vai vienkārši gūst labumu, jo režīms viņus atalgo. Tikai kas būs, kad nauda beigsies? Jau tā viss jūk un brūk un milzu resursi jātērē meliem un lai attaisnotos.
 • skorpions

  skorpions

  Tie kuri zina vēsturi ,labi saprot,kad vienīgā AGRESORA VALSTS ,kura ir REĀLI IZMANTOJUSI KODOLIEROČUS pret civiliedzīvotājiem IR ASV agresors....kura 1945 gadā ,kad PSRS bija sakāvusi 900 000 lielo Japānas armiju.....ko ŽUKOVS IZDARĪJA 18 dienās......un ko SUPER LEILVARA ASV nevarēja izdarīt sākot ar 1941 gadu līdz pat 1945 gadam.....JO ASV armija nekad nav pratusi KAROT AR SPĒCĪGU PRETINIEKU.....ko pierādīja ASV karu pret JAPĀNU.....kuru nevarēja uzvarēt ar savu JĒLO ARMIJU.....un kad saprat ,kad PSRS var 18 dienās sagraut 900 000 spēcīgo Japānas armiju un vēl pēc dažām dienām iekarot visu JAPĀNU.....tad ASV AGRESORS UN SLEPKAVA izdomāja uzmest savas KODOLBUMBAS UZ HIROSIMU UN NAGASAKI.....lai nepieļautu ,kad JAPĀNA TIEK PSRS......Un tāpēc ASV IR VIENĪGĀ AGRESORA VALSTS ,kura ir JĀSODA KĀ KARA NOZIEDZNEICI PRET JAPĀNU......kura pielietoja kodolieročus pret civilajiem ......NEVIS PRET JAPĀNAS ARMIJU....kuru jau bija sakāvusi PSRS......
 • Jānis Sarkans

  Jānis Sarkans

  Mūsu stulbās valdības darbība rada iespēju Latvijai vispār tikt iznīcinātai.Par to ir jāuztraucàs un nevis par kosmiskām lietām ar kosmiska mēroga stulbumu.
  • Alex Mellins

   Alex Mellins

   Jānis Sarkans Tā kā viss ir mūsu valsts vaine, ko ?? Kādā krāsā ir tās lidmašīnas lūdzu ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!