NATO varētu paplašināties! Par 29. dalībvalsti, iespējams, kļūs Melnkalne

Komentāri
NATO varētu paplašināties! Par 29. dalībvalsti, iespējams, kļūs Melnkalne
LETA

Maskavai pie ārpolitikas nedienām klāt jau rīt varētu nākt vēl viena – Melnkalnes potenciāla uzņemšana NATO. Tas ir pretrunā Krievijas interesēm, kas cenšas izvērst savu ietekmi Balkānu reģionā.

Pirmie šādu informāciju presei nopludināja diplomāti, pavēstot, ka NATO vēstnieku līmenī ierosinājuma teksts jau ir atbalstīts, bet šodien to oficiāli apstiprināja arī NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Gala vārds gan būs alianses ārlietu ministriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jens Stoltenbergs, NATO ģenerālsekretārs:

Rīt ārlietu ministri lems, vai uzsākt sarunas par Melnkalnes uzņemšanu NATO, kas tad kļūtu par 29. alianses locekli.

Melnkalnes kaimiņvalstis Horvātija un Albānija NATO pievienojās kā pēdējās – tas notika pirms sešiem gadiem.

Kandidātvalstu rindās vēl ir Gruzija, Bosnija un Hercegovina, kā arī Maķedonija. Tiek prognozēts – ja rīt ārlietu ministri Melnkalnei dod zaļo gaismu, NATO varētu paplašināties jau pusotra gada laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl