NATO sola arī Polijā izvietot papildspēkus; vai nākamā būs Baltija?

Komentāri

Polijā tiks izvietoti NATO papildspēki – šādu solījumu alianses ģenerālsekretārs devis Polijas prezidentam un aizsardzības ministram, viesojoties Varšavā vēl pirms gaidāmā NATO samita.

Šāds paziņojums nāk pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Centrāleiropas valstis, tostarp Polija, apņēmās, sākot ar nākamo gadu, karavīru papildspēkus sūtīt arī uz Baltiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NATO ģenerālsekretārs vizītē Varšavā ieradās jau pirmdien, 30. maijā, lai tiktos ar Polijas prezidentu. Stoltenberga viesošanās turpinās arī otrdien – viņš tikās ar Polijas aizsardzības ministru un uzstājās ar runu Varšavas Universitātē. Alianses vadītājs uz Poliju nav devies tukšām rokām – viņš paziņojis par papildspēku izvietošanu Centrāleiropas valstī.

“Ļaujiet man izteikties skaidri – pēc Varšavas samita Polijā tiks izvietots vairāk NATO karavīru, lai potenciāls pretinieks zinātu, ka uzbrukums Polijai būtu uzbrukums visai Aliansei,” pauda Stoltenbergs.

Šāda retorika Polijai, bez šaubām, ir simpātiska. Līdzīgi kā Baltijas valstu gadījumā, tas ir apliecinājums, ka NATO 5. pants ir spēkā, proti, uzbrukums vienai valstij ir uzbrukums visām.

 

Foto

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl