NATO šefs tiksies ar Krievijas ārlietu ministru

Komentāri
NATO šefs tiksies ar Krievijas ārlietu ministru
Foto: AFP/LETA

Saasinoties krīzei Ukrainā, NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs paziņojis, ka tiksies ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu.

Tikšanās plānota pēc divām nedēļām Minhenes drošības konferences laikā. Lai gan Stoltenbergs nav atklājis sarunu tematu, sagaidāms, ka galvenā uzmanība tiks pievērsta Ukrainas konfliktam. Vizītes laikā Kosovā, NATO ģenerālsekretārs arī atgādināja par pierādījumiem, ka Krievija apgādā Ukrainas separātistus ar smago kaujas tehniku, kā arī atkārtoti apliecināja plānus par NATO klātbūtnes palielināšanu Austrumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs: “Mēs esam redzējuši, ka Krievija ir palielinājusi Krievijas smagā aprīkojuma piegādāšanu separātistiem. Runa ir par tankiem, bruņotajiem transporta līdzekļiem, modernām pretgaisa aizsardzības sistēmām. Mēs esam modri un palielinām militāro klātbūtni alianses austrumu daļā. Strādājam, lai visās sešās NATO valstīs Austrumeiropā izveidotu pastāvīgus NATO spēku atbalsta punktus.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl