NATO komandieris: es nedomāju, ka pamiers Ukrainā ir sācies

Komentāri
NATO komandieris: es nedomāju, ka pamiers Ukrainā ir sācies
FOTO: SCANPIX

Šonedēļ Lielbritānijas parlamenta augšpalātas Eiropas komiteja apsūdzējusi Londonu un Eiropas Savienību (ES) katastrofālā nevērībā pret noskaņojumu Kremlī pirms Ukrainas krīzes sākuma.

Tā pārmet Eiropai mēnessērdzību un nespēju saskatīt to, cik dziļi patiesībā bija Krievijas iebildumi pret ciešākām attiecībām Ukrainas un ES starpā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien Parīzē Vācijas kanclere Angela Merkele un Francijas prezidents Fransuā Olānds apsprieda pēc abu iniciatīvas pērn Minskā it kā panākto pamieru Krievijas atbalstīto separātistu un Ukrainas starpā, aicinot to ievērot.

Tādu pašu aicinājumu paudis NATO Eiropas spēku komandieris Filips Brīdlovs.

”Jūs man vaicājat – vai pamiers ir pārkāpts? Es varu atbildēt, ka es nedomāju, ka tas vispār ir sācies. Tas ir pamiers tikai uz papīra, tāpēc es aicinu visas puses turēties pie 12.februāra vienošanās, ļaut pamieram stāties spēkā un ļaut cilvēkiem tajā reģionā atkopties,” norādīja Brīdlovs.

Šodien arī kļuvis zināms, ka Krievijas, Francijas, Vācijas un Ukrainas ārlietu ministri otrdien tiksies Parīzē, lai runātu par konfliktu Ukrainā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl