Komentāri
NATO ģenerālsekretārs aicina Krieviju “izmantot savu ietekmi” pār kaujiniekiem, lai izbeigtu vardarbību Ukrainā

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs aicinājis Krieviju “izmantot savu ietekmi” pār kaujinieku bandām, lai izbeigtu vardarbību Ukrainas austrumos.

Preses konferencē Briselē Stoltenbergs norādīja, ka “visām pusēm būtu pilnā apmērā jāievēro savas saistības, ko paredz Minskas vienošanās”, nosaucot nesenās sadursmes starp Ukrainas armiju un Krievijas atbalstītajiem kaujiniekiem kā “visnopietnāko vardarbības saasinājumu ilgā laikā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs aicinām nekavējoties atgriezties pie pamiera un visu smago ieroču atvilkšanas, kā nosaka Minskas vienošanās. EDSO novērotājiem jānodrošina brīva un droša pārvietošanās visā reģionā. Tostarp uz Ukrainas robežas ar Krieviju. Mēs aicinām Krieviju izmantot savu ievērojamo ietekmi uz separātistiem, lai izbeigtu vardarbību. Minskas vienošanās ir jāīsteno pilnībā,” norāda NATO ģenerālsekretārs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl