NATO gatavojas Austrumeiropā izvietot ātrās reaģēšanas spēkus

1 komentārs
NATO gatavojas Austrumeiropā izvietot ātrās reaģēšanas spēkus
FOTO: LETA

NATO ģenerālsekretārs Andress Fogs Rasmusens britu laikrakstam ”The Guardian” atzinis, ka alianse gatavojas ātrai reaģēšanai saistībā ar Ukrainas krīzi, kas ļautu izvietot karavīrus. Tas nepieciešams, lai pastiprinātu Austrumeiropas aizsardzību un atturētu Krieviju no tālākas situācijas destabilizācijas reģionā.

NATO nākamnedēļ gaidāmajā samitā plāno pieņemt pasākumus, kas ļaus reģionā ātri pārvietot pagaidu spēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs gatavojamies pieņemt to, ko saucam par ātrās reaģēšanas rīcības plānu, ar mērķi būt gataviem strauji rīkoties nepieciešamības gadījumā,”  norādījis Rasmusens.

Tomēr plāns neparedz pastāvīgu bāzu izveidi Austrumeiropas reģionā. Jau iepriekš tika ziņots, ka Polija un Baltijas valstis izteikušas aicinājumu NATO izvietot pastāvīgus spēkus reģionā.

Rasmusens atkārtoti apsūdzējis Krieviju par krīzes saasināšanu Ukrainā.

TOP komentāri

  • Jurčiks
    0 0 0

    Jurčiks

    Vai tik tas neizprovocēs Krieviju pierādīt, uz ko tā spējīga Baltijā?? Tas Putins taču ir "stūrī iespiesta žurka" - tātad bīstams!!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl