Komentāri
NATO dubultos ātrās reaģēšanas spēku karavīru skaitu
FOTO: SCANPIX

NATO valstu aizsardzības ministri šodien Briselē nolēmuši divreiz palielināt NATO ātrās reaģēšanas spēku karavīru skaitu – līdz 40 tūkstošiem karavīru. Tas ir lielākais alianses aizsardzības spēku palielinājums kopš Aukstā kara laikiem.

Tomēr alianses pārstāvju sanāksmē šodien dominēja Sīrijas jautājums, jo īpaši pēc tam, kad Krievijas iznīcinātāji, veicot uzlidojumus, divas reizes pārkāpa Turcijas gaisa telpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satraukumu Turcijā radījuši arī Krievijas raķešu triecieni mērķiem Sīrijā no karakuģiem, kas atrodas Kaspijas jūrā. NATO ģenerālsekretārs sanāksmē akcentēja, ka ASV vadītā alianse ir gatava aizstāvēt ikvienu sabiedroto.
.
Laikā, kad Krievijas un ASV iznīcinātāji Sīrijā pirmoreiz kopš Otrā pasaules kara laikiem veic uzlidojumus vienai un tai pašai valstij, NATO vēlas izvairīties no Sīrijas konflikta starptautiskas eskalācijas.

Avoti NATO uzskata, ka arī Krievija nevēlas tikt iesaistīta šajā konfliktā uz ilgu laiku. Tikmēr, pateicoties Krievijas aviācijas triecieniem, Sīrijas armija sākusi plašu ofensīvu, cenšoties atgūt kontroli pār nemiernieku kontrolētajām provincēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl