Komentāri

ASV neplāno radīt īpašas militārās bāzes Krievijas pierobežā, tai skaitā – Baltijas valstīs, taču amerikāņu karavīri šeit noteikti būs aktīvi dalībnieki NATO militārajās mācībās. Tā, viesojoties Rīgā, paziņoja ASV vēstnieks NATO. Viņš gan arī atzina, ka Krievijas agresīvā rīcība Donbasā un Krimā ir pilnībā mainījusi spēles noteikumus.

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas vēstnieks NATO Māris Riekstiņš uzsver, ka NATO sadarbība ar Krieviju, lai gan nav pārtraukta, bet pašlaik ir ļoti apgrūtināta. Kā piemēru viņš minēja atšķirības militāro mācību rīkošanā: lai gan starp Krieviju un NATO vienojusies par savstarpēju atklātību, Krievija militāros manevrus veic stingrā slepenībā, taču NATO informāciju par savām mācībām, to gaitu un apjomiem publisko internetā.

ASV vēstnieks NATO pauda satraukumu, ka Krievija atklāti provocē NATO spēkus, un agri vai vēlu tas var beigties ar konfrontāciju.

Uz jautājumu, vai ASV, NATO ietvaros, būtu gatava izvietot militārās bāzes Baltijas valstīs, Luts atbildēja noliedzoši, uzsverot, ka ASV karavīri jau vairāk nekā gadu regulāri uzturas Latvijā, un aktīvi piedalās militārajās mācības, tādējādi ASV militārā klātbūtne šajā reģionā jau ir pārstāvēta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl