NATO bataljona karavīriem Lietuvā diagnosticēts koronavīruss

Astoņiem Lietuvā dislocētā NATO bataljona karavīriem no dažādām valstīm diagnosticēts koronavīruss, otrdien paziņoja Lietuvas Aizsardzības ministrija.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Austris Sturmanis
 • Alex

  Alex

  Nato karavīriem sen jau laiks bija atgriezties mājās. Vīrus ir pierādījis kā eiropā ir katrs pats par sevi. Ja baltijas valstīs joprojām tic ka x stundā saņems palīdzību lai tā arī domā .sapņot jau nevar aizliegt. Es vispār nevaru iedomāties lai mani bērni atdotu savu dzīvību par svešu valsts zemi un iedzīvotājiem.
 • ikoo
 • andis

  andis

  Un LV var gaidīt to pašu!
  Valsts budžeta pusi sastāda izdevumi aizsardzības ministrijai. Mēs gatavojamies 3 pasaules karam? Tagad ir vēl lielāks posts un to neizglābs Pabriks ar jauno NATO bataljonu un tankiem.
  Nav kur ņemt naudu medicīnai. Bet tai budžetā arī nav naudas. Tikai cik naudas ir piešķirts jaunajiem tankiem? Nu tad apturiet to kovidu ar tiem! Nezinu gan kā izdosies.
  • loko

   loko

   Iespējams tev nabagam problēmas ar matemātiku. Aizsardzības budžets mūsu valstī ir 6,6%. Laika kremļa ziņās to nestāsta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!