NATO mācīs Ukrainas armijas seržantus

Komentāri
NATO mācīs Ukrainas armijas seržantus
FOTO: SCANPIX

NATO sāks darbu pie Ukrainas armijas seržantu sastāva sagatavošanas, un attiecīgās sarunas starp NATO pārstāvjiem un Ukrainas Aizsardzības ministriju sāksies 15. decembrī.

Par to pavēstījis atvaļinātais ģenerālis un NATO padomnieku grupas vadītājs Ukrainas militārās izglītības reformas jautājumos Boguslavs Paceks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No 15. decembra Kijevā sāksim pārrunas par Rietumu ekspertu īstenotām mācībām Ukrainas armijas seržantu sastāvam. Tā ir lielākā NATO izglītības programma Ukrainā,” norādīja Paceks.

Viņš uzsvēra, ka sagatavošanās sāksies Ļvovā, kur atrodas Ukrainas Aizsardzības ministrijas mācību centrs, savukārt pēc tam paplašināsies uz citām pilsētām.

Pēc Paceka domām, galvenā uzmanība pievēršama militārajām mācībām- “ja Ukrainas armija labi sagatavosies, tad šo sagatavotības līmeni varēs sajust jau pēc pieciem līdz desmit gadiem”.

Pēc viņa teiktā, alianses valstis, galvenokārt ASV un Kanāda, labprāt piešķir līdzekļus Ukrainas karaspēka apmācīšanai. “Mācību un sagatavošanas standartu izmainīšanai Ukrainas armijai nepieciešami trīs līdz pieci gadi un simtiem tūkstošu eiro. NATO valstis vienmēr ar lielāku vēlēšanos piešķir līdzekļus apmācībām nekā, piemēram, ieroču iegādei,” piebilda poļu ģenerālis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl