1 komentārs

Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija (NASA) publicējusi video, kurā pāris sekundēs redzams postošās viesuļvētras “Irma” desmit dienu virzības ceļš no Atlantijas okeāna, vēsta CNN.

Publicētajā videomateriālā redzama vētras virzība uz Karību salām un Floridas štatu laika posmā no 1. līdz 10. septembrim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Supervētra “Irma” dodas savā iznīcības ceļā uz ASV!

Skaties.lv jau vēstīja, ka viesuļvētra “Irma” uzskatāma par visspēcīgāko viesuļvētru, kas līdz šim fiksēta meteoroloģisko novērojumu vēsturē Atlantijas okeāna reģionā.

Pēc lielu postījumu nodarīšanas Karību jūras salās viesuļvētra ”Irma” atstājusi bez elektroapgādes apmēram 300 000 cilvēku ASV Floridas štatā, kur miljoniem cilvēku evakuējušies.

Kamēr Floridas štats cīnās ar viesuļvētru un tās radītajiem postījumiem, Latvijā atrodas Amerikas latvieši, kuru dzīvesvietu – Floridas štata piekrastes pilsētu Neiplsu – viesuļvētra ”Irma” izpostījusi pamatīgi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl