Komentāri

Meksikas varasiestādes, kas piektdien presei atrādīja savu lielo ”lomu” – sagūstīto narkobaronu Hoakinu Gusmanu – uzsākušas viņa izdošanu ASV. Pret to kategoriski iebilst Gusmana nolīgtie advokāti, taču tiek prognozēts – agrāk vai vēlāk izdošana notiks.

Meksikas varasiestādes piektdien ļāva ikvienai no kamerām labi iemūžināt visvairāk meklētā narkobarona seju, kuru nu jau izdevies sagūstīt trešo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo reizi Hoakins Gusmans no cietuma izmuka 2001. gadā, un tika sagūstīts tikai pēc 13 gadiem. Šoreiz brīvībā viņš atradās vien pusgadu, jo liktenīga izrādījusies viņa vēlme iemūžināt dzīvesstāstu filmā.

Foto

Viņš uzrunājis Holivudas aktierus un producentus, no kuriem atsaucās Šons Penns. Nu arī viņu gaida nopratināšana, bet kolēģi jau metas aizstāvēt Penna tikšanos ar Gusmanu.

Filma nu ir mazākā no narkobarona jeb El Čapo rūpēm – Meksika mainījusi domas un sākusi procedūru, lai tomēr izdotu visvairāk meklēto noziedznieku Amerikas Savienotajām Valstīm. Pret to iestājas viņa advokāti.

Kamēr Gusmans baudīja savu īso brīvību, viņš gandrīz vai kaitināja varasiestādes, publicējot sociālajos tīklos savu grezno dzīvesveidu un brīžam pat atrašanās vietu. Izdotam ASV, viņam, domājams, būs mazākas izredzes atkal apiet vai uzpirkt cietumu sistēmu.

Video

Lasi vēl