Komentāri

Meksikas varasiestādes, kas piektdien presei atrādīja savu lielo ”lomu” – sagūstīto narkobaronu Hoakinu Gusmanu – uzsākušas viņa izdošanu ASV. Pret to kategoriski iebilst Gusmana nolīgtie advokāti, taču tiek prognozēts – agrāk vai vēlāk izdošana notiks.

Meksikas varasiestādes piektdien ļāva ikvienai no kamerām labi iemūžināt visvairāk meklētā narkobarona seju, kuru nu jau izdevies sagūstīt trešo reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo reizi Hoakins Gusmans no cietuma izmuka 2001. gadā, un tika sagūstīts tikai pēc 13 gadiem. Šoreiz brīvībā viņš atradās vien pusgadu, jo liktenīga izrādījusies viņa vēlme iemūžināt dzīvesstāstu filmā.

Foto

Viņš uzrunājis Holivudas aktierus un producentus, no kuriem atsaucās Šons Penns. Nu arī viņu gaida nopratināšana, bet kolēģi jau metas aizstāvēt Penna tikšanos ar Gusmanu.

Filma nu ir mazākā no narkobarona jeb El Čapo rūpēm – Meksika mainījusi domas un sākusi procedūru, lai tomēr izdotu visvairāk meklēto noziedznieku Amerikas Savienotajām Valstīm. Pret to iestājas viņa advokāti.

Kamēr Gusmans baudīja savu īso brīvību, viņš gandrīz vai kaitināja varasiestādes, publicējot sociālajos tīklos savu grezno dzīvesveidu un brīžam pat atrašanās vietu. Izdotam ASV, viņam, domājams, būs mazākas izredzes atkal apiet vai uzpirkt cietumu sistēmu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl