Nākamajā dienā pēc inaugurācijas Baltā nama preses sekretārs kritizē medijus

0 Komentāru
Nākamajā dienā pēc inaugurācijas Baltā nama preses sekretārs kritizē medijus

ASV prezidents Donalds Tramps jau paspējis iekārtoties Baltā nama Ovālajā kabinetā. Arī prezidenta mītnes jaunais preses sekretārs Šons Spaisers aizvadījis pirmo preses konferenci, kurā asi kritizējis medijus par, viņaprāt, negodīgu inaugurācijas atspoguļošanu.

Trampa runasvīrs domā, ka Amerikas lielākie mediji esot neprecīzi attēlojuši cilvēku daudzumu, kas ieradies klātienē vērot Trampa inaugurācijas ceremoniju. Tramps paziņoja, ka publicētās fotogrāfijas, kurās salīdzināts viņa un Baraka Obamas inaugurācijas pasākums, neesot attēlojušas reālo situāciju. Lai gan uz Trampa inaugurācijas ceremoniju saskaņā ar oficiālajiem datiem ieradās aptuveni 750 tūkstoši cilvēku, jaunais prezidents uzskata, ka viņa inaugurāciju vērojis pusotrs miljons skatītāju.

Šons Spaisers:

Šī bija lielākā inaugurācijas auditorija jebkad – gan klātienē, gan pie TV ekrāniem. Pat “The New York Times” publicējuši fotogrāfiju, kurā neprecīzi attēlots sanākušo daudzums. Šie mēģinājumi mazināt cilvēku atbalstu ir kaunināmi un nepareizi!

Oficiālā statistika gan liecina, ka Trampa inaugurāciju arī pie televīzijas ekrāniem vērojuši par 7 miljoniem mazāk cilvēku nekā savulaik Baraka Obamas stāšanos amatā.

0 Komentāru