Nākamais Charlie Hebdo numurs iznāks daudz lielākā tirāžā

Komentāri
Nākamais Charlie Hebdo numurs iznāks daudz lielākā tirāžā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Neskatoties uz traģēdiju, žurnāla Charlie Hebdo nākamais numurs nāks klajā nākamajā nedēļā un tas tiks izdots daudz lielākā – viena miljona – lielā tirāžā.

Francijas valdība paziņojusi, ka piešķirs žurnālam aptuveni vienu miljonu eiro, lai nodrošinātu, ka redakcijas darbs pēc notikušā terorakta neapstātos.
Tikmēr ēdējais franču satīriskā žurnāla Charlie Hebdo izdevums izstādīts interneta izsolē par 100 tūkstošiem eiro. Tas ir pēdējais žurnāla eksemplārs, kas iznāca pirms terorakta. Tā vāku rotā pretrunīgi vērtētā franču rakstnieka Mišela Velbeka saržs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi 60 tūkstoši žurnāla eksemplāru pēc uzbrukuma no kiosku letēm pazuda nekavējoties un jau ap pusdienlaiku daudzi no tiem sāka parādīties interneta izsolēs par astronomiskām cenām. Parasti žurnālu iespējams iegādāties par trim eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl