Naids pret Klintoniem ir būtisks iemesls Trampa atbalstam; Kristīnes sestā dienasgrāmata

Komentāri

Amerikāņu balsis šobrīd ir sadalītas divās stabilās nometnēs. To parāda arī aptauju rezultāti, tāpēc ir grūti prognozēt vēlēšanu iznākumu.

Hilarijas fani ir tie, kuri piekopj liberālāku dzīvesveidu. Piemēram, cilvēki, kas atbalsta geju laulības. Tie ir arī imigranti, kas ir gatavi balsot par Hilariju. Viņai pieder arī vairums sieviešu balsu.

Savukārt Trampa atbalstītāji ir vairāk konservatīvi domājoši cilvēki. Man bija iespēja Ņujorkā satikt arī kādu Trampa atbalstītāju, kura bija iebraukusi no štata ziemeļu daļas. Viņa saka, ka balsos par jebkuru, kas būs pretī Hilarijai.

Kerola Šeifere, Trampa vēlētāja

Šobrīd man tiešām ir bail, ka amerikāņiem pietrūks sirdsapziņas un viņi nobalsos par Hilariju, jo viņi baidās zaudēt visus labumus, kas viņuprāt, viņiem pienākas. Es gribētu redzēt, kā Tramps uzvar, kā šī valsts tiek apgriezta kājām gaisā, kā šī valsts kustās uz priekšu, kā šī valsts atkal kļūst par tādu, kas reiz bija. Lielisku valsti, kas ir pretimnākoša iebraucējiem, lai darbs tajā ir visiem.

Kerolai ir vienaldzīgi Trampa trūkumi, jo viņa nespēj nobalsot par Klintoni. Par skandalozajiem Trampa izteikumiem par sievietēm, viņai ir šāds viedoklis.

Kerola Šeifere, Trampa vēlētāja

Es nezinu, ko par to domāt. Es nezinu, vai tam ticēt. Viņam ir skaista sieva… Ja viņa viņam ir piedevusi, arī citas sievietes var piedot. Daudzi vīrieši izdara kļūdas. Bieži ir grūti pieņemt ko tādu. Ka cilvēki tā rīkojas, bet tāda mēdz būt cilvēku daba, ja sieva piedevusi, citām arī jāpiedod.

Bet galvenais iemesls, kāpēc Kerola nav gatava balsot par Hilariju, vai jebkuru, kas nāk no Klintonu klana ir tas, ka, viņasprāt, tie ir noziedznieki. Tas ir lielas amerikāņu daļas viedoklis. Viņa arī atzīst, ka daudzi viņas kaimiņi un draugi domā līdzīgi un tikai šī iemesla dēļ ir gatavi balsot par Trampu.

Viņam tiek piedoti daudzi citi trūkumi, piemēram, pieredzes trūkums politikā, ārkārtīgi īpatnēji izteikumi par citu rasu pārstāvjiem un sievietēm un citiem. Kerola arī saka, ka nav bijusi gatava balsot par Obamu iepriekšējās vēlēšanās, lai arī gribējusi redzēt melnādainu prezidentu. Tagad saka, ka vēlas redzēt sievieti prezidentu, bet tie nebūs demokrāti un tā nebūs Hilarija Klintone.

Foto, kā mediji gatavojas lielākajam politiskajam notikumam kopš pirmā melnādainā prezidenta ievēlēšanas.

Lasi vēl