Mūziķi un Francijas prezidents piedalās Parīzes teroraktu piemiņas pasākumos

Komentāri
Mūziķi un Francijas prezidents piedalās Parīzes teroraktu piemiņas pasākumos
Foto: AP / Reuters

Šodien aprit divi gadi kopš traģēdijas Parīzē, kad teroraktos Francijas galvaspilsētā tika nogalināti 130 cilvēki. Piemiņas dienā piemiņas koncertā piedalījās arī rokgrupa “Eagles of Death metal”, kuras koncerta laikā tika nošauti desmitiem cilvēku.

13. novembra notikumus pieminēt ieradās arī Francijas prezidents Emanuels Makrons. Netālu no koncertzāles, kurā tika sarīkots terorakts, rokgrupa “Eagles of Death metal” nospēlēja vairākas pazīstamas dziesmas un apkārtējiem izdalīja baltas rozes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc klusuma brīža, Makrons aprunājās ar bojā gājušo ģimenēm un grupas solistu; turpat pie piemiņas plāksnes gūla ziedi, pieminot terora aktos nogalinātos.

Pēc 2015. gada notikumiem Francijā tika noteikts ārkārtas stāvoklis, kurš tika atcelts vien pavisam nesen – 1. novembrī. Tam beidzoties, spēkā stājies jaunais pretterorisma likums, kas paredz lielāku policijas kontroli pār iespējamiem draudu avotiem valstī. Teroraktos Francijā kopš 2015. gada sākuma dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā 250 cilvēki.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl