Mūžībā aizgājis slavenais itāļu rakstnieks Umberto Eko

Komentāri
Mūžībā aizgājis slavenais itāļu rakstnieks Umberto Eko
Foto: EPA / LETA

84 gadu vecumā, pēc cīņas ar vēzi, aizsaulē aizgājis pasaulē pazīstamais itāļu rakstnieks Umberto Eko, vēsta šīs valsts mediji.

Kā vēsta itāļu laikraksts La Republicca, tad pasaule ir zaudējusi vienu no svarīgākajiem cilvēkiem mūsdienu kultūrā. Zināms, ka Eko sirga ar vēzi un viņš mira savās mājās piektdienas vakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašākai publikai itāļu rakstnieks kļuva pazīstams ar savu 1980. gadā izdoto romānu Rozes vārds, kas 43 valodās un izdots vairākos miljonos eksemplāru.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl