Komentāri
Mūsu bērni ir izsalkuši un trūkst apģērba, stāsta uz Grieķijas robežas iesprostotie bēgļi
FOTO: SCANPIX

Nespējot uzņemt bēgļu tūkstošus, kas ik dienu ierodas Grieķijai piederošajā Lesbas salā, teju pusotrs tūkstotis patvēruma meklētāju ar prāmi nosūtīti uz citām Grieķijas pilsētām.

Grieķijā šobrīd uzturas vairāk nekā 48 000 patvēruma meklētāju.  Un, lai gan panākta Eiropas Savienības (ES) un Turcijas vienošanās par bēgļu pārvietošanu, ik dienu Grieķijā ierodas daudzas bēgļu pārpildītas laivas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā nedēļas nogalē vien pie Grieķijas krastiem izglābti vairāk nekā 1200 patvēruma meklētāju. Visdramatiskākā situācija izveidojusies tieši Lesbas salā – tur visas patvēruma meklētāju nometnes ir pārpildītas, un trūkst resursu jaunu cilvēku uzņemšanai.

Tikmēr situācija uz Grieķijas-Maķedonijas robežas kļūst jo dienas, jo saspringtāka. Tur rindā uz robežas šķērsošanu gaida vairāk nekā 14 000 patvēruma meklētāju. Viņi stāsta, ka dzīves apstākļi ir katastrofāli.

”Situācija šeit ir ļoti slikta, mūsu bērni ir izsalkuši. Šeit ir haoss. Mums netiek nodrošināts pat laikapstākļiem piemērots apģērbs,” stāsta patvēruma meklētāja no Sīrijas.

Jaunākā Starptautiskās Migrācijas organizācijas apkopotā informācija liecina, ka šogad nepilnu trīs mēnešu laikā Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 145 000 patvēruma meklētāju.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl