Moldovā uzbrūk praida dalībniekiem

Komentāri
Moldovā uzbrūk praida dalībniekiem
Foto: LETA

Ar plašiem nemieriem Moldovā noslēdzies praida atbalsta gājiens. Policija bija spiesta aizsargāt praida dalībniekus no pareizticīgajiem, kuri centās gājienu izjaukt.

Aptuveni 100 dalībnieku pulcējās valsts galvaspilsētā Kišiņevā uz ikgadējo praida gājienu. Lai aizsargātu viņus, gājiena dalībniekus aplenca policijas spēki. Nemiera cēlāji viņiem sekoja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums nevajag jūsu likumus, Eiropa. Mēs esam pareizticīga valsts, un mēs neļausim apkaunot savu tēvzemi un bērnus. Kauns,” sašutis par notiekošo bija pret praidu noskaņots aktīvists.

Solidarizējoties ar praida dalībniekiem, gājienā viņiem pievienojās arī vairāki ārvalstu vēstniecību pārstāvji. Policija aizturēja vienu vīrieti, kuram līdzi bija soma ar olām, ar ko apmētāt praida dalībniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl