1 komentārs

Baltijas jūrā pie Kopenhāgenas atrasts sievietes līķis bez galvas, rokām un kājām. Pēc DNS analīzēm tas identificēts – tā ir pazudusī zviedru žurnāliste Kima Valla. Sieviete pazuda pēc tam, kad bija devusies zemūdens izbraukumā ar zemūdenes izgudrotāju Pēteru Madsenu.

Izkropļotais žurnālistes līķis atrasts jau pirmdien, un policijai ir pamats uzskatīt, ka ķermeņa daļas nogrieztas apzināti. Policija zemūdenes izveidotāju Madsenu apsūdz slepkavībā. Izgudrotājs savu vainu noliedz.

Sākumā viņš apgalvoja, ka žurnālisti izlaidis krastā pie Kopenhāgenas. Taču vēlāk viņa stāsts mainījās, un viņš stāstīja, ka sieviete esot gājusi bojā nelaimes gadījumā. Kopenhāgenas policija joprojām meklē atlikušās ķermeņa daļas, lai varētu skaidri noteikt nāves cēloni. Taču, veicot autopsiju atrastajam rumpim, policija atklājusi būtiskus pavedienus.

“Par autopsiju es varu piebilst, ka ķermenim ir nodarīti bojājumi, lai, iespējams, apzināti nodrošinātu, ka tas neaizpeld tālāk – piestiprināti metāla priekšmeti, lai tas nogrimtu jūras dzelmē,” norāda Kopenhāgenas policijas izmeklētājs Jenss Mellers Jensenss.

Īsi pēc tam, kad pazudušo sievieti sāka meklēt Kopenhāgenas policija, 40 tonnas smagā zemūdene nogrima, un policija uzskata, ka tā nogremdēta apzināti. Uz zemūdens klāja atrastas asiņu pēdas, kas pēc analīzēm atbilst Vallas DNS. Žurnāliste pēdējo reizi redzēta 10. augustā, kad kopā ar izgudrotāju devās izbraukumā viņa paštaisītajā zemūdenē “Nautilus”. 30 gadus vecā sieviete gatavoja publikāciju par izgudrotāju un viņa zemūdens transportlīdzekli.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl