Mišela Obama neveikli pārkāpj etiķeti Saūda Arābijā

Komentāri
Mišela Obama neveikli pārkāpj etiķeti Saūda Arābijā
Foto: EPA/LETA

Neveikls etiķetes pārkāpums vizītē Saūda Arābijā gadījies ASV pirmajai lēdijai Mišelai Obamai.

Prezidents Baraks Obama ar kundzi ieradās Saūda Arābijā, lai valstij izteiktu līdzjūtību sakarā ar 90 gadus vecā karaļa Abdulla nāvi. Vizīte bija īsa un maz atspoguļota, taču mediju uzmanību pievērsa kas cits. Pieņemšanā ASV pirmā lēdija Mišela Obama neievēroja protokolu un paspieda roku jaunajam karalim. Saskaņā ar islāma likumiem – vīrietim ir aizliegts pieskarties sievietei, kas nav viņa radinieku lokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizstāvot Obamas kundzi, Baltais nams gan norādījis, ka diplomātiskajos pasākumos šo normu bieži neievēro. Turklāt ar karalisko ģimeni iepriekš ir sarokojusies arī Hilarija Klintone, Madlēna Olbraita un Vācijas kanclere Angela Merkele.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl