Komentāri
Miris vīrs, kurš izgudroja Nutella šokolādes krēmu un “kinderolu”
(Foto: LETA)

Sestdien Monako 89 gadu vecumā miris Mikele Ferrēro, kurš tika saukts par bagātāko saldumu vīru pasaulē. Viņa vadītā šokolādes un saldumu impērija ražo tādus pasaulslavenus produktus kā Nutella šokolādes krēmu, Kinder Surprise, Tic Tac, Ferrero Rocher u.c.

Tiek ziņots, ka saldumu magnāts miris pēc ilgas un smagas slimības. Izsakot līdzjūtību bojā gājušā piederīgajiem, Itālijas prezidents Mikeli Ferrēro nodēvēja par uzņēmēju no dzimšanas.

Mikele Ferrēro savā dzīves laikā uzbūvēja multinacionālu kompāniju Ferrero SpA, kas visā pasaulē nodarbina ap 22 000 cilvēku, un uzņēmuma ikgadējie pārdošanas apjomi pārsniedz astoņus miljardus eiro.

Viņš arī tiek uzskatīts par vienu no bagātākajiem Itālijas un pasaules iedzīvotājiem – tiek lēsts, ka Ferrēro mantojumā varētu atstāt ap 27 miljardiem ASV dolāru.

Tomēr teikt, ka tikai Mikele Ferrēro ir pats savas laimes kalējs, nevar. Izrādās, ka pasaulslavenā Nutella krēma pirmo recepti izstrādāja viņa tēvs 1946. gadā, bet pirmais Nutella iepakojums tika saražots tikai 1960. gadā. Tagad Nutella tiek ražota 11 ražotnēs visā pasaulē un tirgota 160 valstīs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl