Miris vīrs, kurš izgudroja Nutella šokolādes krēmu un “kinderolu”

Komentāri
Miris vīrs, kurš izgudroja Nutella šokolādes krēmu un “kinderolu”
Foto: LETA

Sestdien Monako 89 gadu vecumā miris Mikele Ferrēro, kurš tika saukts par bagātāko saldumu vīru pasaulē. Viņa vadītā šokolādes un saldumu impērija ražo tādus pasaulslavenus produktus kā Nutella šokolādes krēmu, Kinder Surprise, Tic Tac, Ferrero Rocher u.c.

Tiek ziņots, ka saldumu magnāts miris pēc ilgas un smagas slimības. Izsakot līdzjūtību bojā gājušā piederīgajiem, Itālijas prezidents Mikeli Ferrēro nodēvēja par uzņēmēju no dzimšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mikele Ferrēro savā dzīves laikā uzbūvēja multinacionālu kompāniju Ferrero SpA, kas visā pasaulē nodarbina ap 22 000 cilvēku, un uzņēmuma ikgadējie pārdošanas apjomi pārsniedz astoņus miljardus eiro.

Viņš arī tiek uzskatīts par vienu no bagātākajiem Itālijas un pasaules iedzīvotājiem – tiek lēsts, ka Ferrēro mantojumā varētu atstāt ap 27 miljardiem ASV dolāru.

Tomēr teikt, ka tikai Mikele Ferrēro ir pats savas laimes kalējs, nevar. Izrādās, ka pasaulslavenā Nutella krēma pirmo recepti izstrādāja viņa tēvs 1946. gadā, bet pirmais Nutella iepakojums tika saražots tikai 1960. gadā. Tagad Nutella tiek ražota 11 ražotnēs visā pasaulē un tirgota 160 valstīs.

Lasi vēl