Miris slaktiņā Armēnijā ievainotais mazulis

Komentāri
Miris slaktiņā Armēnijā ievainotais mazulis
FOTO: SCANPIX

Slimnīcā Erevānā no dzīves aizgājis slaktiņā Gjumri pilsētā, Armēnijas ziemeļrietumos, ievainotais pusgadu vecais Sergejs Avetisjans, pirmdien pavēstīja mediķi. Līdz ar to kopējais traģēdijā bojāgājušo skaits tagad ir septiņi.

Aizdomās par slaktiņa sarīkošanu tiek turēts Krievijas karavīrs Valērijs Permjakovs, kurš dienēja Krievijas armijas bāzē Gjumri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazulis bija vienīgais izdzīvojušais uzbrukumā Avetisjanu ģimenei. Uzbrucējs viņu bija sadūris ar šautenes durkli.

Armēnijas ģenerālprokurors Gevorgs Kostanjans iepriekš paziņoja, ka lietu par Gjumri slaktiņu izmeklēs armēņu puse un šajā noziegumā vainīgais pie atbildības tiks saukts Armēnijas teritorijā.

Permjakovs 12.janvārī pameta savu dienesta vietu Gjumri un, kā uzskata izmeklētāji, nogalināja sešus Avetisjanu ģimenes locekļus, bet vēl vienu ievainoja.

Saģērbies civilistu drēbēs, viņš mēģināja šķērsot Armēnijas-Turcijas robežu, kur viņu aizturēja Krievijas robežsargi. Permjakovs tika nogādāts atpakaļ bāzē Gjumri.

Avetisjanu ģimenes nogalināšana, kā arī tas, ka Permjakovs netika uzreiz izdots Armēnijas varasiestādēm, valstī izraisījis plašus protestus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl