Miris Džo Kokers

Komentāri
Miris Džo Kokers
(Foto: LETA)

70 gadu vecumā mūžībā aizgājis slavenais dziedātājs Džo Kokers. Mūziķis piedzīvoja 40 gadus ilgu un veiksmīgu muzikālo karjeru, radot tādas populāras dziesmas kā You Are So Beautiful un Up Where We Belong.

Viņa pārstāvis Berijs Māršala apstiprināja mūziķa nāves faktu, taču neatklāja slimību, kas izraisīja mūziķa nāvi. Savu muzikālo karjeru Džo Kokers uzsāka pagājušā gadsimta sešdesmitās gados Lielbritānijas pilsētas Šefīldas alus krogos, kur, pateicoties savam īpašajam balss tembram, ieguva popularitāti.  Savu zvaigžņu stundu mūziķis piedzīvoja brīdī, kad publiskam vērtējumam nodeva Bītlu dziesmas With A Little Help from My Friends savu versija, kas kļuva ārkārtīgi populāra un nodrošināja viņam vietu populārās mūzikas virsotnēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl