Komentāri

Debaļceve, kuru joprojām cenšas noturēt Ukrainas Bruņotie spēki, nonākusi pilnīgā Krievijas finansēto un apbruņoto teroristu bandu aplenkumā, un pilsētu atstāt vai tajā nokļūt bez zaudējumiem nav iespējams, no notikuma vietas ziņo žurnāla Novoje Vremja žurnāliste.

Saskaņā ar Anastasijas Berezas rīcībā esošo informāciju ukraiņu vienības pilsētā tomēr nonāk, taču tas notiek ar smagām cīņām un zaudējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šodien situācija ir ievērojami sliktāka nekā vakar. Pastiprinās savstarpējā apšaude. Turklāt notiek ļoti spēcīga artilērijas apšaude [..]. Kā stāsta militārpersonas, kas tieši atrodas Debaļceves apkārtnē, situāciju mainīt iespējams tikai ar nopietniem mehanizēto brigāžu spēkiem,” vēsta Novoje Vremja.

Iepriekš Ukrainas pretterorisma operācijas štābs ziņoja, ka ukraiņu vienības turpina noturēt Debaļcevi un Logvinovi, kamēr armijas ģenerālštābs apstiprināja, ka teroristi ielauzušies Debaļcevē, kur norisinās ielu cīņas.

Savukārt Nacionālās gvardes Donbasa bataljona komandieris un parlamenta deputāts Semjons Semenčenko paziņojis, ka ukraiņu vienības Debaļceves apkārtnē atrodas “operatīvajā ielenkumā”, kas vēl nav noslēgts.

Tajā pašā laikā teroristu bandu vadoņi Krievijas medijiem paziņojuši, ka kontrolē jau 80% pilsētas teritorijas.

Vienlaikus mediji vēsta, ka viens no Debaļcevē esošajiem Ukrainas Bruņoto spēku bataljoniem jau esot pieprasījis “zaļo koridoru” pilsētas atstāšanai.

Lasi vēl