Minhenes iedzīvotāji brīdināti par akūtu terora situāciju! Nogalināto skaits pieaudzis līdz 9 cilvēkiem

Pievienot komentāru
Minhenes iedzīvotāji brīdināti par akūtu terora situāciju! Nogalināto skaits pieaudzis līdz 9 cilvēkiem
FOTO: LETA

Piektdien, 22. jūlijā, Vācijas pilsētā Minhenē pagaidām nenoskaidrota bruņota persona sākusi apšaudi ieprikšanās centrā. Jaunākā informācija liecina, ka apšaudē nogalināi vismaz deviņi cilvēki, bet vēl vairāki ievainoti.

Policija notikušo izmeklē kā teroraktu un brīdinājusi iedzīvotājus par “akūtu terora situāciju”. Cik cilvēki ievainoti, pagaidām vēl nav zināms.

Reaģējot uz notikušo, Vācijas valdība sasauksi ārkārtas sēdi.

Sākotnējā informācija liecina, ka apšaudi sarīkojuši trīs uzbrucēji, kuriem izdevies aizbēgt. Vairāki aculiecinieki ziņojuši, ka šāvēji izskatījušies pēc arābiem, atklāja avots policijā.

Vairāki mediji iepriekš ziņoja, ka vēl vienā vietā Minhenē sākusies panika un iespējams, noticis uzbrukums, bet policija to noliedza.

Minhenes varasiestādes apšaudes dēļ izsludinājušas pilsētā ārkārtas stāvokli un aicinājušas iedzīvotājus nepamest mājas.Apturēta sabiedriskā transporta kustība un apturēta vilcienu satiksme.

Pieejamā informācija par notiekošo vēl arvien ir pretrunīga.

Minhenes amatpesronas apstiprinājušas, ka šaušana tirdzniecības centrā ir apturēta.

Vācijas policija lūdz iedzīvotājus neizvietot sociālajos tīklos attēlus un video, lai uzbrucējs nevarētu izsekot policijas operācijai.