Milzu tempos Francijā nomainījies valdības vadītājs

Komentāri

Milzu tempos Francijā nomainījies valdības vadītājs. Vēl tikai vakar vakarā līdzšinējais premjerministrs Manuels Valss atkāpās no šā amata, paziņojot par plānu startēt nākamgad gaidāmajās Francijas prezidenta vēlēšanās.

Jau šodien par jauno premjerministru iecelts Bernārs Kaznēvs, līdzšinējais iekšlietu ministrs. Kaznēvam būs jāuzņemas sociālistu veidotās valdības vadība līdz nākamā gada jūnijam, kad paredzētas kārtējās parlamenta vēlēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu premjera amatā iecēla šodien – pēc tam, kad prezidents Fransuā Olands oficiāli pieņēma Valsa atlūgumu. 54 gadus vecais Valss bija valdības vadītājs divus gadus, un nu viņš apņēmies cīnīties par prezidenta krēslu, viņa sīvākie sāncenši būs konservatīvā opozīcija un galēji labējā Nacionālās frontes līderi Marina Lepēna.

Francijas prezidenta vēlēšanu pirmā kārta notiks nākamgad aprīlī, bet otrā – maijā. Esošais prezidents Olands aizvadītajā nedēļā paziņoja, ka viņš nekandidēs uz vēl vienu pilnvaru termiņu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl