Milzu tempos Francijā nomainījies valdības vadītājs

Komentāri

Milzu tempos Francijā nomainījies valdības vadītājs. Vēl tikai vakar vakarā līdzšinējais premjerministrs Manuels Valss atkāpās no šā amata, paziņojot par plānu startēt nākamgad gaidāmajās Francijas prezidenta vēlēšanās.

Jau šodien par jauno premjerministru iecelts Bernārs Kaznēvs, līdzšinējais iekšlietu ministrs. Kaznēvam būs jāuzņemas sociālistu veidotās valdības vadība līdz nākamā gada jūnijam, kad paredzētas kārtējās parlamenta vēlēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu premjera amatā iecēla šodien – pēc tam, kad prezidents Fransuā Olands oficiāli pieņēma Valsa atlūgumu. 54 gadus vecais Valss bija valdības vadītājs divus gadus, un nu viņš apņēmies cīnīties par prezidenta krēslu, viņa sīvākie sāncenši būs konservatīvā opozīcija un galēji labējā Nacionālās frontes līderi Marina Lepēna.

Francijas prezidenta vēlēšanu pirmā kārta notiks nākamgad aprīlī, bet otrā – maijā. Esošais prezidents Olands aizvadītajā nedēļā paziņoja, ka viņš nekandidēs uz vēl vienu pilnvaru termiņu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl