Komentāri
Milzu liesmas gandrīz pilnībā iznīcina vēsturisku celtni Lielbritānijā
FOTO: LETA

Plašs ugunsgrēks izcēlies Lielbritānijas dienvidos, tūristu iecienītajā kūrortā Īstbornā. Milzu liesmas gandrīz pilnībā iznīcinājušas vēsturisko 19. gadsimtā celto Īstbornas piestātni.

Ugunsgrēks izcēlās vakar pēcpusdienā. Ar liesmām, kas bija pilnībā pārņēmušas vēsturisko Īstbornas piestātni cīnījās gandrīz 100 ugunsdzēsēji. Visi cilvēki, kas atradās uz piestātnes, tika nekavējoties evakuēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par laimi, neviens šajā negadījumā nav cietis. Lielbritānijas iedzīvotāji steidzās dalīties ar iespaidiem par notikumu sociālajos tīklos, publicējot ugunsgrēka fotogrāfijas un komentējot notikušā sekas.

Notikuma vietā joprojām strādā eksperti, lai noskaidrotu ugunsgrēka iemeslus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl