2 komentāri

Trolhetenā, Zviedrijā, kāds ar zobenu bruņots un maskā tērpies vīrietis iebrucis skolā. Viņš nogalinājis divus cilvēkus, bet trīs nopietni ievainojis. Policisti uzbrucēju esot sašāvusi, bet pagaidām nav zināms slaktiņa motīvs.

Milzīga panika un simtiem kliedzošu, bēgošu skolēnu  – tā redzēto raksturo aculiecinieki. Vīrietis nogalinājis vienu skolotāju un skolēnu, bet slimnīcā nogādāti divi zēni un skolotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“11 gadus vecs zēns atrodas kritiskā stāvoklī un pašlaik notiek operācija. 15 gadus vecs zēns ir intensīvajā aprūpē – viņa stāvoklis ir relatīvi stabils. Savukārt skolotājs atrodas kritiskā stāvoklī,” stāsta mediķi.

Foto:

Uzbrucējs ticis sašauts un arī pašlaik atrodas slimnīcā.

Tiek ziņots, ka uzbrucējs bija tērpies slavenās filmas Zvaigžņu kari varoņa maskā, tāpēc skolas audzēkņi sākotnēji domājuši, ka notiekošais ir joks un pat gribējuši ar vīrieti nofotografēties.

Slaktiņš notika skolas kafejnīcā, kas ir pieejama arī plašākai sabiedrībai. Jāpiemin, ka jau iepriekš šī skola izpelnījusies pārmetumus par nepietiekamu drošības pārbaudi. Pēdējo reizi Zviedrijā uzbrukums skolā notika pirms 50 gadiem.

Video:

TOP komentāri

 • haralds elceris
  +1 +1 0

  haralds elceris

  Officers have identified the suspect but not released his name. They have searched the suspect's home and have found "interesting" things, spokesman Thord Haraldsson told a news conference.
  He was not previously known to police, he said.
  Asked about possible links to far-right extremism, Mr Haraldsson refused to comment, Swedish radio reports.
 • Ilga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl