Miljardieris, kam piederēja Dienvidkorejā nogrimušais prāmis, atrasts miris

Komentāri
Miljardieris, kam piederēja Dienvidkorejā nogrimušais prāmis, atrasts miris
Foto: REUTERS/SCANPIX

Dienvidkorejas policija atklājusi, ka atrastas miljardiera Jū Bjungeuna mirstīgās atliekas. Miljardierim piederēja šogad traģiskajā avārijā cietušais prāmis, kas nogrimstot laupīja dzīvību vairāk nekā 300 cilvēkiem.

Viņa līķis tika izskalots no kādas upes pirms mēneša. Ekspertīzēs noskaidrots, ka atrastais ķermenis atbilst meklēšanā izsludinātajam prāmja “Sewol” īpašniekam. Policija pagaidām miljardiera patiesos nāves iemeslus neatklāj.

Jau iepriekš Jū Bjungeuns bijis saistīts ar vairākām finanšu mahinācijām. Viņam tikušas izvirzītas apsūdzības arī nogrimušā kuģa uzturēšanas pārkāpumos. Policija jau iepriekš bija arestējusi miljardiera sievu un vēl piecus ģimenes locekļus.

Meklēšanā joprojām atrodas viņa vecākais dēls, par kura viņa atrašanās vietas paziņošanu izsludināta 100 tūkstošu dolāru atlīdzība.

Šā gada aprīlī Dienvidkorejā traģiskā prāmja avārijā dzīvību zaudēja vismaz 300 cilvēku, no kuriem liela daļa bija bērni, kas devās ekskursijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl