Miljardierim Īlonam Maskam māja vien par 50 000 ASV dolāru

47 komentāri
Miljardierim Īlonam Maskam māja vien par 50 000 ASV dolāru
REUTERS/SCANPIX

Miljardieris Īlons Masks pārdevis savu nekustamo īpašumu portfeli un, nu dzīvo nelielā 37 kvadrātmetru lielā mājā Teksasā.

Neraugoties uz to, ka Masks ir viens no pasaules bagātajiem cilvēkiem un var atļauties jebkuru miljonus vērtu māju, viņš tomēr ir izvēlējies tādu, kura viņam izmaksājusi vien 50 000 ASV dolāru. Māja uzcelta pavisam netālu no viņa uzņēmuma ”SpaceX” biroja.

Šā gada jūnijā Masks, kura neto vērtība pēc aplēsēm ir 168,7 miljardi ASV dolāru, savā ”Twitter” profilā pavēstīja jaunumus: ”Mana primārā mājvieta burtiski izmaksā 50 000 dolāru un atrodas Boca Chica ciemā. Tā ir bāze, kuru īrēju no ”SpaceX”. Tas ir visai forši īstenībā.”

Laikraksts ”New York Post” atklāja, ka Maska māja patiesībā ir salokāma.

Māja ir izveidota kā studio tipa dzīvoklis, un tajā ir pilnībā aprīkota virtuve, vannas istaba, dzīvojamā istaba un guļamistaba.

50 gadus vecais miljardieris jūnijā nolēma pārdot visus sev piederošos nekustamos īpašumus un paziņoja, ka vairs īpašumā neturēs nevienu dzīvojamo māju. Jūnijā viņš pārdeva savu pēdējo nekustamo īpašumu Sanfrancisko par 37,5 miljoniem ASV dolāru.

Lasi vēl – Īlons Masks rezervējis vietu lidojumam Brensona kosmosa kuģī

47 komentāri