Mīlestība pašizolācijas laikos: Dānijā dubultojies pieprasījums pēc seksa rotaļlietām

1 komentārs
Mīlestība pašizolācijas laikos: Dānijā dubultojies pieprasījums pēc seksa rotaļlietām
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Kamēr neskaitāmas biznesa nišas koronavīrusa ”Covid-19” pandēmijas laikā cieš pamatīgus zaudējumus, Dānijā piedzīvots nebijis uzplaukums seksa rotaļlietu ražošanas industrijā. Kā ziņo REUTERS, kopš brīža, kad dāņiem noteikts pašizolēties savās mājās, dubultojies pieprasījums pēc rotaļlietām pieaugušajiem.

”Prieks apzināties, ka šajā grūtajā laikā, kad cilvēki ir tik viegli ievainojami, mēs darām labu darbu,” REUTERS atzinusi ziemeļvalstu lielākā seksa rotaļlietu veikalu tīkla ”Sinful” līdzīpašniece Matilde Mačkovski.

Kā atklājusi veikalu tīkla pārstāve, pirmajā aprīļa nedēļā ”Sinful” pārošanas apjomi pieauguši par 110 procentiem.

Lapas ”Eroti.dk”, kura ir lielākā pieaugušajiem domāto spēļmantiņu izplatīšanas mājaslapa Dānijā, atklājusi, ka tās apmeklējuma skaits ārkārtējās situācijas laikā trīskāršojies, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā.

Īpaši palielinājies pieprasījums pēc seksa spēlēm un rotaļlietām pāriem. Kā atklājusi ”Sinful” pārstāve, pieprasījums pēc ”Desmit dienu mīlas izaicinājuma pāriem” kopš marta vidus pieaudzis vairāk kā četras reizes, salīdzinot ar to pašu periodu pirms pašizolācijas noteikšanas.

”Domāju, ka ir tikai dabiski, ka, pavadot vairāk laika kopā, mums gribas arī mazliet vairāk padraiskoties,” tā Mačkovski. ”Šajā grūtajā laikā mēs viens par otru vairāk rūpējamies, un tas atspoguļojas arī seksuālajā dzīvē.”

Ik dienas ceļā no ”Sinful” pie kaislīgi noskaņotām sirdīm Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā dodas vidēji 1500 paciņas ar labumiem pieaugušajiem. Visā reģionā tas nozīmē dubultus pārdošanas apjomus, salīdzinot ar aprīļa pirmo nedēļu pagājušogad.

Kā atklājusi ”Sinful” pārstāve, pārdošanas apjomu pieaugšanas ”pīķis” sasniegts aprīļa sākumā, lai gan ierobežojumi un pašizolācijas režīms Dānijā tika noteikts 11. martā.

Eksperte spriež, ka tas saistīts ar to, ka ļaudis nomierinājušies, iegādājušies pirmās nepieciešamības priekšmetus, kā pārtiku un tualetes papīru, un nu sāk iepirkt lietas, ar kā palīdzību izkrāsot savu ikdienas dzīvi mājās.