Mīklainos apstākļos pazūd slavena Amerikas latviete; vietējie neizpratnē

3 komentāri

Latviešu izcelsmes uzņēmēja, pasaulē slavena svaigēdāju restorāna saimniece Sarma Melngailis, mīklaini pazudusi bez vēsts. Viņas restorāns, kas bija iemantojis slavenību atzinību, ir slēgts, bet parādi pret bijušajiem darbiniekiem un investoriem – iespaidīgi.

“Dārgā Sarma! Mēs atrodamies uz planētas Zeme. Dod ziņu, kad esi atpakaļ!” – šādu plakātu bijušie restorāna darbinieki jau jūlijā izkarināja pie slavenās ēstuves Pure Food and wine durvīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc 11 gadu darba slavenību iecienītais restorāns jūlijā slēdza savas durvis. Laikraksts Daily Mail noskaidrojis, ka restorāna saimniece iedzīvojusies pamatīgos parādos gan saviem darbiniekiem, gan investoriem.

Pret Melngaili tiesā vērsies kāds investors, pieprasot 280 000 dolāru. Kompānija restorāna īpašniecei iedevusi 31 000 dolāru telpu īrei par jūniju, un vēlējusies pārņemt viņas uzņēmumu, bet Melngailis to nav nokārtojusi. Latviešu izcelsmes uzņēmēja 2013. gadā viesojās Latvijā, un labprāt stāstīja sava biznesa veiksmes formulu, tiesa gan, angļu valodā.

Skaties foto:

Šī nav pirmā reize, kad uzņēmēja pēkšņi pazūd uz ilgu laiku – iepriekš tā noticis šī gada sākumā. Tomēr pēc laika viņa atradusies ar papildu investīciju un restorāns atvērts no jauna. Uzņēmēja atzinusi, ka saspringtās situācijās viņai visērtāk šķiet pazust no sabiedrības, un vienatnē mēģināt nokārtot problēmas. Arī lepnas savrupmājas vai citu greznību viņai neesot, stāstījusi Sarma.

Restorāna šefpavāre izteikusies, ka bizness cietis zaudējumus dārgo ēdienu dārgo sastāvdaļu dēļ. Sarma Melngailis ASV ir pazīstama svaigēdāju kustības pārstāve, un viņas restorānu bija iecienījuši gan šovbiznesa pārstāvji, gan politiķi, kā, piemēram, Bils Klintons.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl