Komentāri
Miers un mīlestība: kā izskatās Stokholma divas nedēļas pēc terorakta
Jānis Ogle/Skaties.lv

Pirms divām nedēļām, 7. aprīlī, Stokholmā notika terorakts, kurā dzīvību zaudēja četri cilvēki. Portāls Skaties.lv viesojās notikuma vietā, lai noskaidrotu, kāds noskaņojums valda pilsētā.

Kā Skaties.lv uzreiz akcentē satiktie Stokholmas iedzīvotāji, vieta uz vienas no galvenajām iepirkšanās ielām pilsētas centrā, kurā 7. aprīlī ietriecās furgons, nekādā gadījumā nav kļuvusi par melno punktu, kuram ļaudis iet ar līkumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gluži otrādi – vietā, kur bojā gāja četri cilvēki, izveidota piemiņas siena, no kuras staro mīlestība. Ikvienam iedzīvotājam vai pilsētas viesim ir iespēja atstāt savu mīlestības un miera vēstījumu vai lūgšanu uz kādas no daudzajām līmlapiņām, kas piestiprinātas pie šīs sienas.

Foto: terorakta vieta divas nedēļas pēc notikušā

Divas nedēļas pēc terorakta Stokholmas centrs ir iedzīvotāju pilns, un, kā Skaties.lv uzsver vietējie, viņos nav baiļu.

Pēc notikušā uz gājēju ielas papildus drošības nolūkos pārbīdītas tur atrodošās akmens lauvas, bloķējot iespēju pārvietoties pa šo ielu ar auto.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl