“Mēs vairs netiekam galā ar bēgļiem” – Nīderlandes premjera brīdinājums Eiropai

3 komentāri
“Mēs vairs netiekam galā ar bēgļiem” – Nīderlandes premjera brīdinājums Eiropai
Foto: AFP / LETA

Tuvāko 6-8 nedēļu laikā Eiropai jārod risinājums bēgļu krīzei, komentējot valstu nespēju uzņemt vēl vairāk patvēruma meklētāju, izteicies Nīderlandes premjerministrs Marks Rute.

Viņš akcentējis, ka nepieciešams steidzams risinājums, jo bēgļu kļūst aizvien vairāk, bet iespējas viņus uzņemt arvien mazāk.

“Pirmajās trīs šā gada nedēļās jau 35 tūkstoši bēgļu šķērsojuši jūru no Turcijas uz Grieķiju. Salīdzinājumam – pagājušajā gadā visa janvāra laikā to bija paveikuši tikai nepilni divi tūkstoši. Turklāt jāņem vērā, ka ir ziema. Tuvojoties pavasarim, šie skaitļi četrkāršosies. Mēs kā Eiropas Savienība, vismaz Nīderlande un Vācija, noteikti vairs nevaram tikt galā ar šādu apjomu,” teic Rute.

Foto: bēgļi dāvina ziedus sievietēm Ķelnē

Viņš norādījis, ka krīze plešas plašumā, taču starptautiskās sarunas un risinājumu meklējumi ir neveiksmīgi. Viņaprāt, Eiropai beidzot jāsaprot, ka krīzi var atrisināt tikai tad, ja visas valstis darbojas vienoti.

TOP komentāri

 • Agy
  0 0 0

  Agy

  Nu bļāviens sakrāmē viņus visus sūda laivās un prom uz dzimteni!!! Cik ilgi Eiropa vēl auklēsies ar tiem mēsliem?????Cik ilgi būs jālasa ,ka viņi ņirgājas pa mums.Kaut kas tāds vispār nekad nav pieredzēts. Un Eiropas vājums šajā jautājumā vispār pārsteidz. Kāds mums sakars ar austrumiem, lai paši risina savas problēmas. Kāpēc Ameriku, Meksiku, Austrāliju vai kādu citu valsti tas neskar ,bet tieši Eiropu????Drīz būs vispār bail lidot brīvdienās vai bērnu uz skolu palaist. Re cik tālu esam nodzīvojušies. Stulbuma kalngals!!!!
 • Džeims
  0 0 0

  Džeims

  Sibīrija būtu labs risinājums.... ja tur nevar, tad Aļaska arī ir laba alternatīve :D
 • Kika
  0 0 0

  Kika

  Ja bēgļi tā vienkārši var iestaigat Eiropā un ieņem to,tad tas pierāda cik spēcīga tā bijusi,putins droši vien par to vēderu turēdams smejas,kur palikusi dižā armija,robežu sētu vieta vajag patrulēt viņiem, pret agresīviem tēviņiem attiecīgi reaģēt, pārējie aizlaidisies

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl