Komentāri
“Mēs nešķirsim ģimenes” – Meja ES pilsoņiem sola garantēt tiesības palikt Lielbritānijā arī pēc “Brexit”
Foto: Reuters / Scanpix

Eiropas Savienības samita laikā, britu premjere Terēza Meja solījusi garantēt Savienības valstu pilsoņu tiesības palikt Lielbritānijā arī pēc ”Brexit”.

Savu priekšlikumu viņa izklāstīja darba vakariņu laikā ar citiem Savienības līderiem. Meja uzsvēra, ka jebkuras Eiropas Savienības valsts pilsonis, kurš nodzīvojis Lielbritānijā vismaz piecus gadus var būt drošs par savu nākotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Domāju, ka manis izklāstītais piedāvājums Lielbritānijā dzīvojošajiem Eiropas Savienības pilsoņiem ir godīgs un nopietns. Konkrētākus soļus valdība piedāvās pirmdien. Gribu vēlreiz apstiprināt, ka tie cilvēki, kas veido savas dzīves Lielbritānijā netiks izraidīti – mēs nešķirsim ģimenes,” solīja Meja.

Pastāvīgie iedzīvotāji varēs saņemt tādas pašas privilēģijas kā britu pilsoņi. Tiesa, vēl nav skaidra britu valdības nostāja, piemēram, par brīdi no kura mērīt Mejas pieminēto piecu gadu periodu. Par to bažas izteikuši arī vairāki Eiropas līderi. Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers uzstāja, ka Mejas piedāvājums pagaidām ir neskaidrs un nepietiekams, lai gan tas ir solis pareizajā virzienā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl