4 komentāri
Mēs bēgam no vardarbības, bet šeit ir vēl ļaunāk, saka bēgļi uz Maķedonijas robežas
FOTO: LETA

Saspringta situācija uz Grieķijas-Maķedonijas robežas. Tūkstošiem patvēruma meklētāju, kuri jau vairākas nedēļas spiesti pavadīt zem klajas debess, pieprasa, lai nekavējoties tiktu atvērta robeža.

Patvēruma meklētāji norāda, ka jūtas kā slazdā, atpakaļ ceļa viņiem nav, tālāk viņi netiek, bet dzīvošana teltīs, bez ēdiena, dzeramā ūdens un medikamentiem, iestājoties ziemai, kļūst neiespējama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Kāpēc mums neļauj doties tālāk? Kur ir cilvēktiesības? Mums nav pārtikas, nav zāļu. Šeit ir daudz mazu bērnu. Mēs visi bēgam no vardarbības, bet šeit ir vēl ļaunāk,” pauž patvēruma meklētāji.

Maķedonijas bruņotie spēki svētdien pabeidza būvēt trīs kilometrus garu žogu uz robežas ar Grieķiju, kura nolūks ir ierobežot nelegālo migrantu pieplūdumu.

Jau vēstīts, ka Maķedonijas varas iestādes atsakās savā valstī ielaist bēgļus no Pakistānas, Sudānas, Kongo, Marokas un Bangladešas, jo tie atzīti par ekonomiskajiem imigrantiem.

Eiropas Savienības (ES) robežas šogad šķērsojuši jau vairāk nekā 1,2 miljoni bēgļu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl