Komentāri
Merkele: Vienošanās ar Grieķiju netiks slēgta par katru cenu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Vienošanās par jaunas aizdevuma programmas piešķiršanu Grieķijai “netiks slēgta par katru cenu”, svētdien pirms eirozonas samita Briselē paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Tikmēr Francijas prezidents Fransuā Olands izteicies, ka Francija darīs visu iespējamo, lai vienošanās svētdien tiktu panākta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Likme ir tāda – zināt, vai Grieķija rīt būs eirozonā. Francija darīs visu, lai šovakar panāktu, ka Grieķijai, ja noteikumi tiek izpildīti, tiek atļauts palikt eirozonā un lai eirozona var virzīties uz priekšu,” viņš paziņojis.

Olands noraidījis ideju, ka Grieķija varētu uz laiku pamest eirozonu, kas, viņa vārdiem runājot, “Eiropai nozīmētu atpakaļgaitu”.

Savukārt Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs, ierodoties uz samitu, paziņojis, ka vēlas “godīgu kompromisu” un vienošanos šovakar uzskata par iespējamu, “ja to vēlēsies visas puses”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl