Merkele paziņo, ka vēlas samazināt bēgļu skaitu, kas ierodas Vācijā

1 komentārs
Merkele paziņo, ka vēlas samazināt bēgļu skaitu, kas ierodas Vācijā
FOTO: LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele, kura ar savu bēgļiem atvērto durvju politiku izpelnījusies plašu kritiku vāciešu vidū, pēkšņi paziņojusi, ka steidzami nepieciešams samazināt bēgļu skaitu, kas ierodas valstī.

Viņa akcentējusi, ka lielās bēgļu plūsmas radītās problēmas iespējams atrisināt vienīgi starptautiskā līmenī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir skaidrs, ka nepieciešams samazināt migrantu skaitu Vācijā, bet tas ir iespējams, izmantojot Eiropas solidaritātes principu. Jāmeklē risinājumi, kā apkarot iemeslus, kāpēc cilvēki bēg no citām valstīm,” paziņojusi Vācijas kanclere Angela Merkele.

Vācijā šodien sākas kancleres Angelas Merkeles vadīto kristīgo demokrātu ikgadējais kongress, kurā partijas līdere, domājams, centīsies savaldīt arvien pieaugošo partijas iekšējo opozīciju viņas īstenotajai imigrācijas politikai.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    Merķele - Who'jerķele grib samazināt bēgļu, kuri ierodās Vācijā, skaitu! Vācijā ierodās bēgļi, ne bēgļu skaits! saprot / nesaprot?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl