Merkele negrib “bēgļu griestus”, partijas reitingi krīt

Komentāri
Merkele negrib “bēgļu griestus”, partijas reitingi krīt
Foto: LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele noraidījusi iespēju, ka valstī varētu tikt ieviesti griesti uzņemto bēgļu skaitam.

Tas ir viens no jautājumiem, kas iezīmē domstarpības starp Merkeles Kristīgo demokrātu partijas un tās sabiedroto – Bavārijas Kristīgi sociālo savienību. Vācijā pēdējos divos gados varētu būt ieradušies vairāk nekā 1,3 miljoni bēgļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādas nesaskaņas krietni veicina Sociāldemokrātu partijas reitingus ar Martinu Šulcu priekšgalā. Tieši viņš septembrī būs Merkeles sāncensis cīņā uz Vācijas kanclera amatu.

Jaunāko aptauju dati liecina, ka Šulca politiskais spēks jau apsteidz Merkeles partiju, un galvassāpes Kristīgajiem demokrātiem varētu sagādāt arī galēji labējā partija “Alternatīva Vācijai”, nosmeļot teju 15 procentus vēlētāju atbalsta.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl