Merkele cenšas kliedēt bažas par Krievijas klātbūtni ES gaisa telpā

1 komentārs
Merkele cenšas kliedēt bažas par Krievijas klātbūtni ES gaisa telpā
FOTO: LETA

Vācijas kanclere Angela Merkele centusies kliedēt bažas, kas izskanējušas pēc NATO paziņojuma par neierasti lielu Krievijas bruņoto spēku aktivitāti Eiropas gaisa telpā.

NATO vakar ziņoja, ka pēdējo divu dienu laikā konstatētas četras Krievijas armijas lidmašīnu grupas, kas veikušas nozīmīgus militāros manevrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī šodien NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu robežas konstatēja Krievijas iznīcinātāju un transporta lidmašīnu. Krievijas aktivitātes ir radījušas zināmu satraukumu tās kaimiņvalstīs. To kliedēt šodien centās Vācijas kanclere Angela Merkele.

“Protams, gaisa telpa tiek novērota. Mēs esam atbildīgi arī par Baltijas gaisa telpas monitoringu. Pēdējo mēnešu laikā ir bijusi liela aktivitāte, kas saistīta ar Krievijas armijas nodarbībām, taču šobrīd mani neuztrauc iespēja, ka varētu notikt vērienīgāks gaisa telpas robežu pārkāpums,” norāda Angela Merkele.

Arī NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs šodien pavēstīja, ka alianse “saglabā modrību” un NATO gaisa telpas pārkāpums šonedēļ nav noticis.

TOP komentāri

  • NU
    0 0 0

    NU

    beidzat vienreiz murgot-ja ari LATVIJU krievs sāks bumbot nekas nepalīdzēs ,ari humānā EUROPA ne .

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl