Mēra uzliesmojums Madagaskarā – miruši 42 cilvēki

Komentāri
Mēra uzliesmojums Madagaskarā – miruši 42 cilvēki
Foto: LETA/AFP/AP

Madagaskaras veselības ministrija paziņojusi, ka šajā valstī no mēra miruši jau 42 cilvēki.

Madagaskarā mēris izplatās jau no augusta, lai to apturētu vairākās valsts pilsētās, tostarp galvaspilsētā Antananarivu, aizliegta cilvēku pulcēšanās. Nenotiek arī mācības skolās. Lai izvairītos no inficēšanās ar mēri, daudzi cilvēki lieto sejas maskas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc svētdien, 8. oktobrī, apkopotajiem datiem, ar mēri miruši 42 un saslimuši 343 cilvēki, tostarp Antananarivu – 142 cilvēki. Vēl piektdien tika ziņots par 36 mirušajiem un 250 saslimušajiem.

Saistībā ar mēra uzliesmojumu ANO Pasaules veselības organizācija piegādājusi Madagaskarai 1,4 miljonus devu antibiotiku, kas domātas gan ārstēšanai, gan profilaksei.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl