Komentāri

Sociālajos tīklos nonākuši videomateriāli, kas iemūžinājuši Melnās piektdienas izpārdošanu trakumu ASV. Redzams, ka iedzīvotāji, lai tiktu pie kārotās preces, ir gatavi likt lietā pat fizisku spēku.

Melnā piektdiena ASV allaž norisinās uzreiz pēc Pateicības dienas. Dzenoties pēc lētām precēm, pamatā elektrotehnikas un apģērba, tūkstošiem cilvēku gatavi Pateicības dienas vakaru un nakti pavadīt pie veikalu durvīm, lai pirmie varētu izķert labāko preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Internetā publiskoti vairāki video ar pagājušajā nedēļas nogalē notikušās Melnās piektdienas “labākajiem momentiem”. Tajos uzskatāmi redzams “šopinga” pārņemto cilvēku tolerances trūkums. Nežēlīgas dūru cīņas, grūstīšanās un pat brutāla preču atņemšana bērniem… Šīs ir tikai dažas no epizodēm, taču tās runā pašas par sevi.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl