Komentāri

Melnajā jūrā pie Turcijas krastiem ceturtdien nogrimis kravas kuģis Fort Azov, kas pieder Latvijas uzņēmumam Ostmet, vēsta PortNews.

1970. gadā būvētais kuģis Fort Azov otrdienas vakarā vētras laikā sasvērās, jo izkustējās tā 3000 tonnu kokmateriālu krava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuģa kapteinis otrdienas vakarā lūdza palīdzību Turcijas krasta apsardzei, kas kuģi sasniedza pēc trim stundām.

Naktī vētras dēļ apkalpes evakuāciju nebija iespējams veikt, tas izdevās trešdienas rītā, kad kapteinis bija pārliecināts, ka kuģim draud nenovēršama nogrimšana.

Visi 12 Fort Azov apkalpes locekļi trešdienas rītā veiksmīgi evakuēti, bet naktī uz ceturtdienu kuģis nogrimis.

Sentnevisā un Kitsā reģistrētais kuģis ar kokmateriālu kravu 17. februārī pameta Varnas ostu Bulgārijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl