Melnā diena uz Tallinas apvedceļa – vienas stundas laikā avarē 30 automašīnas

Komentāri

Piektdienas, 28. aprīļa, rīts nelāgi sācies kaimiņos – uz Tallinas apvedceļa apledojuma dēļ stundas laikā avarējušas 30 automašīnas.

Pirmie negadījumi notikuši jau pirms septiņiem no rīta un turpinājušies vēl aptuveni stundu. Tajos cietuši vairāki desmiti automašīnu, arī kravas auto un pasažieru autobuss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī gaisa temperatūra bija noslīdējusi zem nulles, un kombinācijā ar lielo mitrumu un biezo miglu tas bija izraisījis gadalaikam neraksturīgu tā dēvētā melnā ledus veidošanos uz ceļa virsmas.

HANNESS KULLAMAE
Igaunijas policijas pārstāvis

Rīta pusē notika aptuveni 30 negadījumi uz Tallinas apvedceļa. Auto bija dažādi, un situācijas katrā gadījumā atšķīrās. Tomēr vienojošais faktors ir laikapstākļi un ceļa stāvoklis. Cilvēki tos vienkārši nebija ņēmuši vērā. Bija slikta redzamība, ceļš bija slidens, tādēļ arī notika negadījumi.

Cilvēki šajos negadījumos gan nav cietuši. Tomēr, ņemot vērā netipiski auksto pavasari, Igaunijas glābšanas dienesti aicinājuši cilvēkus nesteigties mainīt ziemas riepas pret vasaras.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl