Melnā diena uz Tallinas apvedceļa – vienas stundas laikā avarē 30 automašīnas

Komentāri

Piektdienas, 28. aprīļa, rīts nelāgi sācies kaimiņos – uz Tallinas apvedceļa apledojuma dēļ stundas laikā avarējušas 30 automašīnas.

Pirmie negadījumi notikuši jau pirms septiņiem no rīta un turpinājušies vēl aptuveni stundu. Tajos cietuši vairāki desmiti automašīnu, arī kravas auto un pasažieru autobuss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī gaisa temperatūra bija noslīdējusi zem nulles, un kombinācijā ar lielo mitrumu un biezo miglu tas bija izraisījis gadalaikam neraksturīgu tā dēvētā melnā ledus veidošanos uz ceļa virsmas.

HANNESS KULLAMAE
Igaunijas policijas pārstāvis

Rīta pusē notika aptuveni 30 negadījumi uz Tallinas apvedceļa. Auto bija dažādi, un situācijas katrā gadījumā atšķīrās. Tomēr vienojošais faktors ir laikapstākļi un ceļa stāvoklis. Cilvēki tos vienkārši nebija ņēmuši vērā. Bija slikta redzamība, ceļš bija slidens, tādēļ arī notika negadījumi.

Cilvēki šajos negadījumos gan nav cietuši. Tomēr, ņemot vērā netipiski auksto pavasari, Igaunijas glābšanas dienesti aicinājuši cilvēkus nesteigties mainīt ziemas riepas pret vasaras.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl