Melburnā lidmašīna ietriecas tirdzniecības centrā! Pieci bojāgājušie

Komentāri
Melburnā lidmašīna ietriecas tirdzniecības centrā! Pieci bojāgājušie
FOTO: LETA

Traģiska lidmašīnas avārija Austrālijā. Nelielai pasažieru lidmašīnai ietriecoties iepirkšanās centrā Melburnā, dzīvību zaudējuši visi pieci uz klāja esošie cilvēki.

Lidmašīna “Beechcraft” ietriecās vēl neatvērtā iepirkšanās centrā pie Melburnas Esendonas lidostas. Lidmašīnu uzreiz pēc ietriekšanās ēkā pārņēmušas liesmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzreiz pēc avārijas virs pilsētas pacēlušies melni dūmi. Aculiecinieki stāsta, ka dzirdējuši sprādzienus un redzējuši ugunsbumbu.

Nodarīti lieli postījumi iepirkšanās centram un tuvumā esošām ēkām.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl