5 komentāri

Meksikas piekrasti satricinājusi pēdējā gadsimta stiprākā zemestrīce. 8,1 balles spēcīgie pazemes grūdieni nolīdzināja vairākas mājas, un draud ar cunami viļņiem.

Zemestrīce sākās šorīt pēc 7.00 no rīta, un tās epicentrs bija valsts dienvidu daļā, aptuveni 80 kilometrus no krasta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairākos piekrastes rajonos izsludināti cunami brīdinājumi. Gaidāmi līdz trīs metru augsti viļņi.

Zemestrīcē bojā gājuši vismaz pieci cilvēki, šis skaitlis gan vēl varētu būs lielāks.

Seismologi norāda, ka zemestrīces epicentrs bijis visai dziļi zemē, tādēļ postījumi nav lielāki.

Zemestrīcei sekoja arī vairāki pēcgrūdieni, aptuveni 5 ballu stiprumā. Zemestrīce bija jūtama arī 1000 km attālajā galvaspilsētā Mehiko.

Melba Zavala
tūriste

Es biju ļoti nobijusies, ļoti pārbijusies! Atrados 20. stāvā un labi jutu svārstības. Visi cilvēki bija tik izpalīdzīgi. Cilvēki nekāpa citiem pāri, bet mēs, rokās sadevušies, kopā pametām viesnīcu.

Mehiko neizjuta ļoti nopietnus postījumus, daļā pilsētas pazudusi elektrības padeve. Arī Mehiko lidostas stikli svārstību dēļ saplīsuši.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl