Komentāri
Meksikas varas iestādes sadedzinājušas valsts vēsturē lielāko narkotiku kravu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Meksikas varas iestādes sadedzinājušas valsts vēsturē lielāko narkotiku kravu. Tās vērtība ir vairāk nekā 150 miljoni ASV dolāru.

Vairāk nekā 136 tonnas narkotiku tika atrastas tunelī, kas zem ASV un Meksikas robežas izveidots narkotiku transportēšanai. Tur bija paslēpti 64 miljoni marihuānas devu, 2,5 miljoni kokaīna un 174 tūkstoši metamfetamīna devu. Arī šī narkotiku krava tiek saistīta ar narkotiku karteļa vadītāju Gusmanu, kas pazīstams ar iesauku El Čapo jeb Īsais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Narkobarons jūlijā jau otro reizi izbēga no paaugstinātas drošības cietuma Meksikā. Līdz šim viņu tā arī nav izdevies atrast.

Skaties foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl